Par mums

PROMOHOUSE darbības sfēra ir reklāmas suvenīru, biznesa dāvanu izgatavošana un to personalizācija. Savu darbību uzsākām 2009 gadā, piedāvājot savus pakalpojumus gan Latvijā, gan citur Eiropā. Jau tagad PROMOHOUSE / BALTEX prezentreklāma apkalopo klientus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā un citur Eiropā.

PROMOHOUSE savus klientus nodrošinā ar kvalitatīvām biznesa dāvanām, individuāli izstrādā preču zīmolu kampaņu suvenīrus, kā arī piemeklē piemērotus reklāmas suvenīrus uzņēmuma ikdienai.

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst reklāmas konsultācijas, grafiskā dizaina izstrāde, reklāmas dāvanas, biznesa dāvanas, reprezentācijas materiāli, reklāmas apģērbi, reklāmas suvenīri, reklāmas materiāli tirdzniecības zīmes popularizēšanai, priekšmetu personalizācija kā sietspiede, transfērdruka, tampodruka, karstspiede, izšūšana, lāzergravēšana u.c. veida reklāmas materiālu noformēšana un personalizācija.

Sākot ar 2011 gadu PROMOHOUSE izveido ciešu sadarbību par PIERRE CARDIN ekskluzīvās dāvanu kolekcijas PLUS DE PIERRE CARDIN izplatīšanu Latvijā.

No 2014 gada PROMOHOUSE ir revolucinārā un inovatīvā izstrādājuma LOGOLOOP oficiālais pārstāvis Lietuvā, Latvijā, Igaunijā.  Plašāku informāciju skaties http://www.logoloop.eu

No 2015 gada PROMOHOUSE ir apģērbu kolekcijas PROMODORO dīleris Latvijā.

 

 

PROMOHOUSE prezentreklāma

Ģertrūdes iela 97, Rīga, LV-1010

tālr:     +371 67 388 799

gsm:   +371 28 399 233

gsm:   +371 26 117 666

info@promohouse.lv

promohouse@promohouse.lv

 

PROMOHOUSE / BALTEX SA - prezentreklāma