PAR MUMS

PAR MUMS

PROMOHOUSE / BALTEX prezentreklāma - darbības sfēra ir reklāmas suvenīru, biznesa dāvanu izgatavošana un to personalizācija. Jau tagad PROMOHOUSE apkalopo klientus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā un citur Eiropā.

PROMOHOUSE savus klientus nodrošinā ar kvalitatīvām biznesa dāvanām, individuāli izstrādā preču zīmolu kampaņu suvenīrus, kā arī piemeklē piemērotus reklāmas suvenīrus uzņēmuma ikdienai.

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst reklāmas konsultācijas, grafiskā dizaina izstrāde, reklāmas dāvanas, biznesa dāvanas, reprezentācijas materiāli, reklāmas apģērbi, reklāmas suvenīri, reklāmas materiāli tirdzniecības zīmes popularizēšanai, priekšmetu personalizācija kā sietspiede, transfērdruka, tampodruka, karstspiede, izšūšana, lāzergravēšana u.c. veida reklāmas materiālu noformēšana un personalizācija.

Sākot ar 2011 gadu PROMOHOUSE izveido ciešu sadarbību par PIERRE CARDIN ekskluzīvās dāvanu kolekcijas PLUS DE PIERRE CARDIN izplatīšanu Latvijā.

No 2014 gada PROMOHOUSE ir revolucinārā un inovatīvā izstrādājuma LOGOLOOP oficiālais pārstāvis Lietuvā, Latvijā, Igaunijā.  Plašāku informāciju skaties http://www.logoloop.eu 

No 2014 gada savu darbību turpinām ar nosaukumu PROMOHOUSE, tādejādi jau uzņēmuma nosaukumā ir saprotams uzņēmuma darbības galvenais virziens - reklāma, prezentācijas materiāli, promocijas, utt.

No 2015 gada esam slavenā vācu apģērbu zīmola PROMODORO officiālais pārstāvis Latvijā. PROMODORO apģērbi izceļas ar to augsto kvalitāti un plašo produktu sortimentu, kā arī ļoti daudzi PROMODORO kolekcijas izstrādājumi ir pieejami pat līdz 5XL izmēram.

No 2015 gada esam kļuvuši par slavenā Skandināvijas zīmola NUANCE pārstāvi Latvijā. Skaistā un dizaineru izstrādātā NUANCE kolekcija izceļas ar to augsto kvalitāti un produkcijas orģinālu dizainu.

 

Mūsu kontaktinformācija:

PROMOHOUSE - prezentreklāma

Ģertrūdes iela 97, Rīga, LV-1009

tālr:     +371 67 388 755

gsm:   ​+371 26 117 666

info@promohouse.lv

promohouse@promohouse.lv

 

Vadība:

Andrejs Stepčenko

              andrejs@promohouse.lv

              baltex@baltex.lv

 

 

 

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

PROMOHOUSE / BALTEX SA - prezentreklāma