Par mums

PROMOHOUSE prezentreklāma - ir pilna servisa prezentreklāmas, reklāmas suvenīru un biznesa dāvanu izgatavošanas uzņēmums. PROMOHOUSE komandā apvieno speciālistus ar ilggadēju darba pieredzi prezentreklāmas jomā.

Jau tagad PROMOHOUSE apkalopo klientus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Austrijā, Lielbritānijā un citur Eiropā.

PROMOHOUSE savus klientus nodrošinā ar kvalitatīvām biznesa dāvanām un reklāmas suvenīriem, individuāli izstrādā preču zīmolu kampaņu suvenīrus, kā arī piemeklē piemērotus reklāmas suvenīrus uzņēmuma ikdienai.

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst reklāmas konsultācijas, grafiskā dizaina izstrāde, reklāmas dāvanas, biznesa dāvanas, reprezentācijas materiāli, reklāmas apģērbi, reklāmas suvenīri, reklāmas materiāli tirdzniecības zīmes popularizēšanai, priekšmetu personalizācija kā sietspiede, transfērdruka, tampodruka, karstspiede, izšūšana, lāzergravēšana u.c. veida reklāmas materiālu noformēšana un personalizācija.

PROMOHOUSE prezentreklāma izveido ciešu sadarbību par PIERRE CARDIN ekskluzīvās dāvanu kolekcijas PLUS DE PIERRE CARDIN izplatīšanu Latvijā.

2016 gadā PROMOHOUSE piedalās ar savu produktu ekspozīciju starptaustiskā izstādē REMADAYS 2016 WARSAWA. (skaties http://www.finegifts.eu )

Eksporta veicināšanai 2017 gadā PROMOHOUSE turpina dalību un piedalās ar savu produktu ekspozīciju starptautiskā izstādē REMADAYS 2017 WARSAWA. ( http://www.finegifts.eu )

PROMOHOUSE SIA ir noslēdzis 21.11.2017. līgumu Nr. ​SKV-L-2017/574 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

​2018 gadā februārī SIA PROMOHOUSE, líguma SKV-L-2017/574 ​ietvaros ar LIAA un ERAF atbalstu, piedalās Starptautiskā izstādē REMADAYS 2018 WARSAWA un 2018 gada martā REMADAYS 2018 KIEV.

No 2018 gada PROMOHOUSE ir revolucinārā un inovatīvā izstrādājuma ENDLESS PROMOCARD oficiālais pārstāvis Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā un NVS teritorijā.  Plašāku informāciju skaties http://www.promocard.eu 

........

Mūsu atbildība, lielā pieredze, idejas un risinājumi , ļaus Jums vieglāk sasniegt Jūsu uzņēmuma atpazīstamības un mārketinga mērķus.

 

SIA PROMOHOUSE - prezentreklāma

Ģertrūdes iela 97, Rīga, LV-1009

tālr.:     +371 67 388 755

promohouse@promohouse.lv

 

Projektu vadītāji:

     Andrejs - andrejs@promohouse.lv

    

     Agnese - agnese@promohouse.lv

 

     Kristīnekristine@promohouse.lv

 

Eksports:

​     Andrejs Stepchenko

​     ​e:   finegifts@finegifts.eu

​  līg.Nr. SKV-L-2017/574

 

 

PROMOHOUSE prezentreklāma reklāmas suvenīri